Witaj na nieoficjalnym forum inwestycji Szlenkierów 4

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tej inwestycji do otwartej dyskusji. Forum powstało w celu skomunikowania osób zainteresowanych mieszkaniem w inwestycji Szlenkierów 4. Będą w nim opisywane wszelkie istotne informacje na temat budowy, terminów ukończenia poszczególnych etapów, postępów, opóźnień etc. Korzystając z forum akceptujesz jego regulamin. Strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej na ten temat klikając tutaj.

  Odpowiedz

  Gość
  Avatar
  Tynkbud1 jest deweloperem, który wywodzi się z generalnego wykonawstwa. Strona techniczna powinna być zatem ich mocną stronę. Na ich stronie www.tynkbud1.pl podkreślają takze w szczególności polski kapitał, rachunki powiernicze i posiadanie kapitału na zrealizowanie kazdej ze swoich inwestycji (tynkbud podobno się nie kredytuje).

  W praktyce proponowałbym przed podpisaniem umowy deweloperskiej sprawdzić ich, czy kazdego innego dewelopera, bilans i rachnek zysków i strat, obciązenia w księdze wieczystej, prospekt informacyjny, a przede wszytskim poszukać w sieci szczegółowych informacji o kazdej firmie.
  W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Gość
  captcha